Viñas Argentina Viñas Argentina

O nás

EXKLUZIVNÍ ARGENTINSKÁ VÍNA - BODEGA LOS TONELES

Jsme přímým a výhradním dovozcem značky Bodega Los Toneles. Víno je lahvováno v Mendoze přímo pro naši společnost T.A.R.-in, s.r.o.

Vína pocházejí z oblasti Mendoza - konkrétně lokality Tunuyan a Luján de Cuyo, ležící přímo pod Andami. Jedná se o nejvyhledávanější oblast Argentiny pro pěstování vinné révy.

Vinice se nacházejí v nadmořské výšce okolo 1000m nad mořem a jsou zavlažovány z vody, která k nim přitéká přímo z masivu And. Vinná réva je pěstována na panenské půdě obsahující velké množství minerálů, které dodávají vínu jeho nezaměnitelnou chuť.

Vínu je zde věnována velká péče. Nejkvalitnější hrozny jsou ručně sklízeny a pečlivě kontrolovány tak, aby z nich bylo vyrobeno víno v nejvyšší kvalitě.

Veškerá výroba probíhá v nerezových tancích o objemu okolo 100 hektolitrů a je zde počítačově udržovaná teplota fermentace. Nejnovější technologií zpracování je docílena výroba nejkvalitnějšího vína, které si uchovává svou nezaměnitelnou typickou vůni a chuť.

Víno není konzervováno a pouze minimálně sířeno a jeho chuť si tak můžete opravdu vychutnat.

U vybraných vín je prováděno barikování tzn., že víno se na tři až dvanáct měsíců uchovává ve speciálních sudech z amerického nebo francouzského dubu a během této doby z nich víno získává svou specifickou vůni a chuť. Jeden sud je používán maximálně 3x.

Vybrali jsme pro Vás velice kvalitní vína, která se vyznačují jemnou vůní a výraznou chutí jako např. chuť čokolády, černého rybízu, višní či jahod u červeného vína a chuť jižního ovoce či květu bezinky u vína bílého. 

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

Objednávky je možné též dělat přes e-shop (www.vinasargentina.cz) nebo nás neváhejte kdykoliv kontaktovat e-mailem (tarininfo@seznam.cz) nebo telefonicky (+420 604 226 211). Též je možnost osobní domluvy na konkrétní čas pro vyzvednutí objednávky.

Degustace vína

Exkluzivní degustace limitované edice MOSQUITA MUERTA WINES již brzy v naší specializované prodejně vína. Pro objednání soukromé degustace nás neváhejte kontaktovat (+420 604 226 211).
Degustace vína